Następny Mecz

Ostatni Mecz

środa, 11 listopad 2020
Lechia Sędziszów Małopolski 1 : 1 Sokół Nisko
11:30

Tabela Wyników

Poz. Zespół / Drużyna M Pkt
1. Korona Rzeszów 21 43
2. Izolator Boguchwała 21 43
3. Piast Tuczempy 21 41
4. Karpaty Krosno 21 40
5. Wisłok Wiśniowa 20 38

 


Nasza drużyna rozegrała drugą grę kontrolną podczas przygotowań do rundy wiosennej. Tym razem mecz odbył się na sztucznej murawie w Woli Chorzelowskiej. Rywalem sędziszowian był zespół, który w poprzednim sezonie wywalczył awans do IV ligi podkarpackiej, Sokół Kolbuszowa Dolna. W barwach rywali testowany był nasz zawodnik, Kamil Potwora, który w rundzie jesiennej zdobył 9 bramek i zaliczył 10 asyst.

 

Sokół Kolbuszowa Dolna - Lechia Sędziszów 1:0 (1:0)

 

Lechia: Ł.Ćwiczak - Łagowski, Lesiński, Malisiewicz, Tatarski - Posłuszny, Magdoń, Róg, Branas - Smoliński, Makuch

Na zmiany wchodzili: Al.Czółno, Am.Czółno, O.Ćwiczak, Godek, Pazdan, Salamon, testowany