Następny Mecz

Ostatni Mecz

niedziela, 18 kwiecień 2021
Sokół Nisko 0 : 2 Lechia Sędziszów Małopolski
15:00

Foto: archiwum


W najbliższą niedzielę nasza drużyna rozegra wyjazdowe spotkanie w ramach 17 kolejki Klasy Okręgowej, grupa: Dębica. Rywalem Lechii będzie siódma w ligowej tabeli Korona Majdan Królewski, założona w 1954 roku. Jest to beniaminek, który do tej pory występował w A-klasie Stalowa Wola. Trenerem drużyny z Majdanu Królewskiego jest Marek Lorenc, który prowadzi ten zespół od lipca 2016 roku. Korona, która po rozegraniu 15 spotkań zajmuje 7 lokatę zgromadziła 18 punktów(z czego 14 na własnym boisku!) Najlepszym strzelcem jest Mariusz Nowak, który zdobył 8 bramek, lecz w zimie przeniósł się do Stali Nowa Dęba. W rundzie jesiennej padł dość szczęśliwy dla gości remis 2:2. Bardzo szybko objęlismy prowadzenie, bo już po 6 minutach prowadziliśmy 2:0, po bramkach Damiana Roga i Jakuba Lesińskiego. Bramkę kontaktową dla Korony w 32 minucie zdobył Dawid Bartkiewicz, a w 90 minucie po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego dość pechowo do własnej bramki wpakował ją kapitan naszej drużyny, Paweł Godek. W rewanżu interesują nas tylko 3 punkty.

Niedziela, godzina 14:00.

Liczymy na wasze wsparcie!