Sokół Nisko 0 : 2 Lechia Sędziszów Małopolski

Kolorado Wola Chorzelowska - Lechia Sędziszów 2:7 (0:4)

Posłuszny (1 min.), Makuch (22 min., 28 min., 43 min., 60 min.), Potwora (51 min.), Smoliński (76 min.) - Nieradka (81 min.), Bajorek (87 min.)

Kolorado: 1.Leś - 3.Nieradka, 6.Baran, 9.Rado, 10.Sikora, 11.Lipniarski, 14.Sypek, 17.Parkosz (18.Szalony 30'), 19.Świerad, 20.Wypasek (16.Podpora 30'), 21.Popek (13.Bajorek 30')

Lechia: 22.Ł.Ćwiczak - 5.Branas, 4.Łagowski, 3.Godek, 15.Tatarski - 16.Pazdan (18.Magdoń 57'), 10.Salamon2.Lesiński (19.Am.Czółno 46'), 7.Potwora (20.Trzeciak 70') - 17.Makuch (9.Smoliński 62'), 14.Posłuszny

Sędziowie: Tomasz Szewczyk, Paweł Totoś, Jakub Koza (Dębica)

Pierwszego maja rozegraliśmy mecz w ramach 22 kolejki z Kolorado Wola Chorzelowska. Przed spotkaniem wszyscy spodziewali się, że będzie to zacięty i wyrównany mecz (o czym pisaliśmy TUTAJ). Strzelanie rozpoczął Bartłomiej Posłuszny, który już w 20 sekundzie spotkania pokonał Lesia! Następnie Jakub Makuch trzy razy zachował zimną krew przy bramce gospodarzy. Do szatni schodziliśmy z czterobramkowym prowadzeniem. Po wyjściu na drugą połowę nie zatrzymaliśmy się w poczynaniach ofensywnym, najpierw Kamil Potwora, następnie Jakub Makuch i na końcu Mateusz Smoliński pokonali Damiana Lesia. W ostatnich minutach wkradło się rozluźnienie i gospodarze zdołali zdobyć jeszcze dwie bramki. Podsumowując, tego dnia świetnie dysponowani byli nasi napastnicy - Jakub Makuch i Bartłomiej Posłuszny, pierwszy zdobył 4 bramki, natomiast drugi otworzył wynik spotkania i miał 3 asysty. W meczu z Kolorado poprawiliśmy swoją skuteczność co miało odzwierciedlenie w ilości zdobytych goli przez nas zespół. W 6 spotkaniach wiosną nasi chłopcy zdobyli 16 punktów, a nasz bilans bramkowy to 19:3.

Już jutro kolejne domowe spotkanie, naszym przeciwnikiem będzie Kaskada Ostrów - Kamionka.