Drużyna chłopców z rocznika 2009 grając pod szyldem reprezentacji Polski, prowadzona przez trenera Kamila Frysztaka, w sobotę rozgrywała drugą sesję meczów w ramach turniejowych zmagań Deichmann Cup 2019. Drużyna ta w zeszłym roku spisywała się bardzo dobrze i w pucharowych rozgrywkach doszła najdalej z wszystkich drużyn naszego klubu. Odpadła po wyrównanej walce w ćwierćfinale. W tym roku chłopcy rywalizują w bardzo mocnej pierwszej lidze, a za przeciwników mają drużyny złożone z zawodników o rok starszych. Trzeba przyznać, że walczą bardzo dzielnie. W sobotę stoczyli 4 bardzo wyrównane pojedynki. 

 

Polska 2:2 Urugwaj (Piotr Kaczmarski, Karol Klamut)

Polska 3:4 Sudan (Karol Klamut x2, Mateusz Klimek)

Polska 3:5 Grecja (Karol Klamut x3)

Polska 2:6 Szkocja (Michał Zając)

Nasza drużyna występuje w następującym składzie: Filip Bieniek, Karol Jarząb, Piotr Kaczmarski, Gabriel Karnicki, Karol Klamut, Mateusz Klimek, Patryk Kosydar, Bartłomiej Paśko, Jakub Szeliga, Michał Zając