Nasza drużyna z rocznika 2010 w rozgrywkach o Puchar Deichmanna w swojej lidze kroczyła od zwycięstwa do zwycięstwa. W sumie w 13 ligowych meczach zdobyła komplet punktów. Prawdziwym sprawdzianem dla tych chłopców była faza play-off.  Gładko rozprawili się ze swoim przeciwnikiem w 1/16 pokonując Soccer II 11:1. Schody zaczęły się w 1/8 finału, gdzie trafiliśmy na na Stal Mielec. Ale tu nasi chłopcy pokazali, że są czołową drużyną w swoim roczniku w regionie i po dramatycznym meczy pokonali rówieśników z Mielca 4:3. Przygoda z pucharem zakończyła się w ćwierćfinale. Zmęczeni ciężkim bojem ze Stalą Mielec trzymali się jeszcze w I połowie meczu meczu z Igloopolem remisując 1:1. W drugiej połowie opadli z sił i ostatecznie przegrali walkę o półfinał w stosunku 5:1. W sumie jednak występ w tych rozgrywkach trzeba uznać za bardzo dobry i oby tak dalej w podkarpackiej lidze orlika młodszego .