Kolejka 1 - 12-13 sierpnia |
Cosmos Nowotaniec | - | Polonia Przemyśl | |
Sokół Kamień | - | Izolator Boguchwała | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | - | Igloopol Dębica | |
JKS Jarosław | - | Legion Pilzno | |
Lechia Sędziszów Małopolski | - | Stal II Rzeszów | |
Głogovia Głogów Małopolski | - | Błękitni Ropczyce | |
Stal Łańcut | - | Resovia II | |
Ekoball Sanok | - | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Wisłok Wiśniowa | - | Korona Rzeszów |
Kolejka 2 - 16 sierpnia |
Polonia Przemyśl | - | Korona Rzeszów | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | - | Wisłok Wiśniowa | |
Resovia II | - | Ekoball Sanok | |
Błękitni Ropczyce | - | Stal Łańcut | |
Stal II Rzeszów | - | Głogovia Głogów Małopolski | |
Legion Pilzno | - | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Igloopol Dębica | - | JKS Jarosław | |
Izolator Boguchwała | - | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Cosmos Nowotaniec | - | Sokół Kamień |
Kolejka 3 - 19-20 sierpnia |
Sokół Kamień | - | Polonia Przemyśl | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | - | Cosmos Nowotaniec | |
JKS Jarosław | - | Izolator Boguchwała | |
Lechia Sędziszów Małopolski | - | Igloopol Dębica | |
Głogovia Głogów Małopolski | - | Legion Pilzno | |
Stal Łańcut | - | Stal II Rzeszów | |
Ekoball Sanok | - | Błękitni Ropczyce | |
Wisłok Wiśniowa | - | Resovia II | |
Korona Rzeszów | - | Sokół Kolbuszowa Dolna |
Kolejka 4 - 26-27 sierpnia |
Polonia Przemyśl | - | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Resovia II | - | Korona Rzeszów | |
Błękitni Ropczyce | - | Wisłok Wiśniowa | |
Stal II Rzeszów | - | Ekoball Sanok | |
Legion Pilzno | - | Stal Łańcut | |
Igloopol Dębica | - | Głogovia Głogów Małopolski | |
Izolator Boguchwała | - | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Cosmos Nowotaniec | - | JKS Jarosław | |
Sokół Kamień | - | Pogoń-Sokół Lubaczów |
Kolejka 5 - 30 sierpnia |
Pogoń-Sokół Lubaczów | - | Polonia Przemyśl | |
JKS Jarosław | - | Sokół Kamień | |
Lechia Sędziszów Małopolski | - | Cosmos Nowotaniec | |
Głogovia Głogów Małopolski | - | Izolator Boguchwała | |
Stal Łańcut | - | Igloopol Dębica | |
Ekoball Sanok | - | Legion Pilzno | |
Wisłok Wiśniowa | - | Stal II Rzeszów | |
Korona Rzeszów | - | Błękitni Ropczyce | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | - | Resovia II |
Kolejka 6 - 2-3 września |
Polonia Przemyśl | - | Resovia II | |
Błękitni Ropczyce | - | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Stal II Rzeszów | - | Korona Rzeszów | |
Legion Pilzno | - | Wisłok Wiśniowa | |
Igloopol Dębica | - | Ekoball Sanok | |
Izolator Boguchwała | - | Stal Łańcut | |
Cosmos Nowotaniec | - | Głogovia Głogów Małopolski | |
Sokół Kamień | - | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | - | JKS Jarosław |
Kolejka 7 - 9-10 września |
JKS Jarosław | - | Polonia Przemyśl | |
Lechia Sędziszów Małopolski | - | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Głogovia Głogów Małopolski | - | Sokół Kamień | |
Stal Łańcut | - | Cosmos Nowotaniec | |
Ekoball Sanok | - | Izolator Boguchwała | |
Wisłok Wiśniowa | - | Igloopol Dębica | |
Korona Rzeszów | - | Legion Pilzno | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | - | Stal II Rzeszów | |
Resovia II | - | Błękitni Ropczyce |
Kolejka 8 - 16-17 września |
Polonia Przemyśl | - | Błękitni Ropczyce | |
Stal II Rzeszów | - | Resovia II | |
Legion Pilzno | - | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Igloopol Dębica | - | Korona Rzeszów | |
Izolator Boguchwała | - | Wisłok Wiśniowa | |
Cosmos Nowotaniec | - | Ekoball Sanok | |
Sokół Kamień | - | Stal Łańcut | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | - | Głogovia Głogów Małopolski | |
JKS Jarosław | - | Lechia Sędziszów Małopolski |
Kolejka 9 - 23-24 września |
Lechia Sędziszów Małopolski | - | Polonia Przemyśl | |
Głogovia Głogów Małopolski | - | JKS Jarosław | |
Stal Łańcut | - | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Ekoball Sanok | - | Sokół Kamień | |
Wisłok Wiśniowa | - | Cosmos Nowotaniec | |
Korona Rzeszów | - | Izolator Boguchwała | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | - | Igloopol Dębica | |
Resovia II | - | Legion Pilzno | |
Błękitni Ropczyce | - | Stal II Rzeszów |
Kolejka 10 - 30 września-1 października |
Polonia Przemyśl | - | Stal II Rzeszów | |
Legion Pilzno | - | Błękitni Ropczyce | |
Igloopol Dębica | - | Resovia II | |
Izolator Boguchwała | - | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Cosmos Nowotaniec | - | Korona Rzeszów | |
Sokół Kamień | - | Wisłok Wiśniowa | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | - | Ekoball Sanok | |
JKS Jarosław | - | Stal Łańcut | |
Lechia Sędziszów Małopolski | - | Głogovia Głogów Małopolski |
Kolejka 11 - 7-8 października |
Głogovia Głogów Małopolski | - | Polonia Przemyśl | |
Stal Łańcut | - | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Ekoball Sanok | - | JKS Jarosław | |
Wisłok Wiśniowa | - | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Korona Rzeszów | - | Sokół Kamień | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | - | Cosmos Nowotaniec | |
Resovia II | - | Izolator Boguchwała | |
Błękitni Ropczyce | - | Igloopol Dębica | |
Stal II Rzeszów | - | Legion Pilzno |
Kolejka 12 - 14-15 października |
Polonia Przemyśl | - | Legion Pilzno | |
Igloopol Dębica | - | Stal II Rzeszów | |
Izolator Boguchwała | - | Błękitni Ropczyce | |
Cosmos Nowotaniec | - | Resovia II | |
Sokół Kamień | - | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | - | Korona Rzeszów | |
JKS Jarosław | - | Wisłok Wiśniowa | |
Lechia Sędziszów Małopolski | - | Ekoball Sanok | |
Głogovia Głogów Małopolski | - | Stal Łańcut |
Kolejka 13 - 21-22 października |
Stal Łańcut | - | Polonia Przemyśl | |
Ekoball Sanok | - | Głogovia Głogów Małopolski | |
Wisłok Wiśniowa | - | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Korona Rzeszów | - | JKS Jarosław | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | - | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Resovia II | - | Sokół Kamień | |
Błękitni Ropczyce | - | Cosmos Nowotaniec | |
Stal II Rzeszów | - | Izolator Boguchwała | |
Legion Pilzno | - | Igloopol Dębica |
Kolejka 14 - 28-29 października |
Polonia Przemyśl | - | Igloopol Dębica | |
Izolator Boguchwała | - | Legion Pilzno | |
Cosmos Nowotaniec | - | Stal II Rzeszów | |
Sokół Kamień | - | Błękitni Ropczyce | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | - | Resovia II | |
JKS Jarosław | - | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Lechia Sędziszów Małopolski | - | Korona Rzeszów | |
Głogovia Głogów Małopolski | - | Wisłok Wiśniowa | |
Stal Łańcut | - | Ekoball Sanok |
Kolejka 15 - 4-5 listopada |
Ekoball Sanok | - | Polonia Przemyśl | |
Wisłok Wiśniowa | - | Stal Łańcut | |
Korona Rzeszów | - | Głogovia Głogów Małopolski | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | - | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Resovia II | - | JKS Jarosław | |
Błękitni Ropczyce | - | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Stal II Rzeszów | - | Sokół Kamień | |
Legion Pilzno | - | Cosmos Nowotaniec | |
Igloopol Dębica | - | Izolator Boguchwała |
Kolejka 16 - 11-12 listopada |
Polonia Przemyśl | - | Izolator Boguchwała | |
Cosmos Nowotaniec | - | Igloopol Dębica | |
Sokół Kamień | - | Legion Pilzno | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | - | Stal II Rzeszów | |
JKS Jarosław | - | Błękitni Ropczyce | |
Lechia Sędziszów Małopolski | - | Resovia II | |
Głogovia Głogów Małopolski | - | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Stal Łańcut | - | Korona Rzeszów | |
Ekoball Sanok | - | Wisłok Wiśniowa |
Kolejka 17 - 18-19 listopada |
Wisłok Wiśniowa | - | Polonia Przemyśl | |
Korona Rzeszów | - | Ekoball Sanok | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | - | Stal Łańcut | |
Resovia II | - | Głogovia Głogów Małopolski | |
Błękitni Ropczyce | - | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Stal II Rzeszów | - | JKS Jarosław | |
Legion Pilzno | - | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Igloopol Dębica | - | Sokół Kamień | |
Izolator Boguchwała | - | Cosmos Nowotaniec |
Kolejka 18 |
Polonia Przemyśl | - | Cosmos Nowotaniec | |
Izolator Boguchwała | - | Sokół Kamień | |
Igloopol Dębica | - | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Legion Pilzno | - | JKS Jarosław | |
Stal II Rzeszów | - | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Błękitni Ropczyce | - | Głogovia Głogów Małopolski | |
Resovia II | - | Stal Łańcut | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | - | Ekoball Sanok | |
Korona Rzeszów | - | Wisłok Wiśniowa |
Kolejka 19 |
Korona Rzeszów | - | Polonia Przemyśl | |
Wisłok Wiśniowa | - | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Ekoball Sanok | - | Resovia II | |
Stal Łańcut | - | Błękitni Ropczyce | |
Głogovia Głogów Małopolski | - | Stal II Rzeszów | |
Lechia Sędziszów Małopolski | - | Legion Pilzno | |
JKS Jarosław | - | Igloopol Dębica | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | - | Izolator Boguchwała | |
Sokół Kamień | - | Cosmos Nowotaniec |
Kolejka 20 |
Polonia Przemyśl | - | Sokół Kamień | |
Cosmos Nowotaniec | - | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Izolator Boguchwała | - | JKS Jarosław | |
Igloopol Dębica | - | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Legion Pilzno | - | Głogovia Głogów Małopolski | |
Stal II Rzeszów | - | Stal Łańcut | |
Błękitni Ropczyce | - | Ekoball Sanok | |
Resovia II | - | Wisłok Wiśniowa | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | - | Korona Rzeszów |
Kolejka 21 |
Sokół Kolbuszowa Dolna | - | Polonia Przemyśl | |
Korona Rzeszów | - | Resovia II | |
Wisłok Wiśniowa | - | Błękitni Ropczyce | |
Ekoball Sanok | - | Stal II Rzeszów | |
Stal Łańcut | - | Legion Pilzno | |
Głogovia Głogów Małopolski | - | Igloopol Dębica | |
Lechia Sędziszów Małopolski | - | Izolator Boguchwała | |
JKS Jarosław | - | Cosmos Nowotaniec | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | - | Sokół Kamień |
Kolejka 22 |
Polonia Przemyśl | - | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Sokół Kamień | - | JKS Jarosław | |
Cosmos Nowotaniec | - | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Izolator Boguchwała | - | Głogovia Głogów Małopolski | |
Igloopol Dębica | - | Stal Łańcut | |
Legion Pilzno | - | Ekoball Sanok | |
Stal II Rzeszów | - | Wisłok Wiśniowa | |
Błękitni Ropczyce | - | Korona Rzeszów | |
Resovia II | - | Sokół Kolbuszowa Dolna |
Kolejka 23 |
Resovia II | - | Polonia Przemyśl | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | - | Błękitni Ropczyce | |
Korona Rzeszów | - | Stal II Rzeszów | |
Wisłok Wiśniowa | - | Legion Pilzno | |
Ekoball Sanok | - | Igloopol Dębica | |
Stal Łańcut | - | Izolator Boguchwała | |
Głogovia Głogów Małopolski | - | Cosmos Nowotaniec | |
Lechia Sędziszów Małopolski | - | Sokół Kamień | |
JKS Jarosław | - | Pogoń-Sokół Lubaczów |
Kolejka 24 |
Polonia Przemyśl | - | JKS Jarosław | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | - | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Sokół Kamień | - | Głogovia Głogów Małopolski | |
Cosmos Nowotaniec | - | Stal Łańcut | |
Izolator Boguchwała | - | Ekoball Sanok | |
Igloopol Dębica | - | Wisłok Wiśniowa | |
Legion Pilzno | - | Korona Rzeszów | |
Stal II Rzeszów | - | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Błękitni Ropczyce | - | Resovia II |
Kolejka 25 |
Błękitni Ropczyce | - | Polonia Przemyśl | |
Resovia II | - | Stal II Rzeszów | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | - | Legion Pilzno | |
Korona Rzeszów | - | Igloopol Dębica | |
Wisłok Wiśniowa | - | Izolator Boguchwała | |
Ekoball Sanok | - | Cosmos Nowotaniec | |
Stal Łańcut | - | Sokół Kamień | |
Głogovia Głogów Małopolski | - | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Lechia Sędziszów Małopolski | - | JKS Jarosław |
Kolejka 26 |
Polonia Przemyśl | - | Lechia Sędziszów Małopolski | |
JKS Jarosław | - | Głogovia Głogów Małopolski | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | - | Stal Łańcut | |
Sokół Kamień | - | Ekoball Sanok | |
Cosmos Nowotaniec | - | Wisłok Wiśniowa | |
Izolator Boguchwała | - | Korona Rzeszów | |
Igloopol Dębica | - | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Legion Pilzno | - | Resovia II | |
Stal II Rzeszów | - | Błękitni Ropczyce |
Kolejka 27 |
Stal II Rzeszów | - | Polonia Przemyśl | |
Błękitni Ropczyce | - | Legion Pilzno | |
Resovia II | - | Igloopol Dębica | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | - | Izolator Boguchwała | |
Korona Rzeszów | - | Cosmos Nowotaniec | |
Wisłok Wiśniowa | - | Sokół Kamień | |
Ekoball Sanok | - | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Stal Łańcut | - | JKS Jarosław | |
Głogovia Głogów Małopolski | - | Lechia Sędziszów Małopolski |
Kolejka 28 |
Polonia Przemyśl | - | Głogovia Głogów Małopolski | |
Lechia Sędziszów Małopolski | - | Stal Łańcut | |
JKS Jarosław | - | Ekoball Sanok | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | - | Wisłok Wiśniowa | |
Sokół Kamień | - | Korona Rzeszów | |
Cosmos Nowotaniec | - | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Izolator Boguchwała | - | Resovia II | |
Igloopol Dębica | - | Błękitni Ropczyce | |
Legion Pilzno | - | Stal II Rzeszów |
Kolejka 29 |
Legion Pilzno | - | Polonia Przemyśl | |
Stal II Rzeszów | - | Igloopol Dębica | |
Błękitni Ropczyce | - | Izolator Boguchwała | |
Resovia II | - | Cosmos Nowotaniec | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | - | Sokół Kamień | |
Korona Rzeszów | - | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Wisłok Wiśniowa | - | JKS Jarosław | |
Ekoball Sanok | - | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Stal Łańcut | - | Głogovia Głogów Małopolski |
Kolejka 30 |
Polonia Przemyśl | - | Stal Łańcut | |
Głogovia Głogów Małopolski | - | Ekoball Sanok | |
Lechia Sędziszów Małopolski | - | Wisłok Wiśniowa | |
JKS Jarosław | - | Korona Rzeszów | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | - | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Sokół Kamień | - | Resovia II | |
Cosmos Nowotaniec | - | Błękitni Ropczyce | |
Izolator Boguchwała | - | Stal II Rzeszów | |
Igloopol Dębica | - | Legion Pilzno |
Kolejka 31 |
Igloopol Dębica | - | Polonia Przemyśl | |
Legion Pilzno | - | Izolator Boguchwała | |
Stal II Rzeszów | - | Cosmos Nowotaniec | |
Błękitni Ropczyce | - | Sokół Kamień | |
Resovia II | - | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | - | JKS Jarosław | |
Korona Rzeszów | - | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Wisłok Wiśniowa | - | Głogovia Głogów Małopolski | |
Ekoball Sanok | - | Stal Łańcut |
Kolejka 32 |
Polonia Przemyśl | - | Ekoball Sanok | |
Stal Łańcut | - | Wisłok Wiśniowa | |
Głogovia Głogów Małopolski | - | Korona Rzeszów | |
Lechia Sędziszów Małopolski | - | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
JKS Jarosław | - | Resovia II | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | - | Błękitni Ropczyce | |
Sokół Kamień | - | Stal II Rzeszów | |
Cosmos Nowotaniec | - | Legion Pilzno | |
Izolator Boguchwała | - | Igloopol Dębica |
Kolejka 33 |
Izolator Boguchwała | - | Polonia Przemyśl | |
Igloopol Dębica | - | Cosmos Nowotaniec | |
Legion Pilzno | - | Sokół Kamień | |
Stal II Rzeszów | - | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Błękitni Ropczyce | - | JKS Jarosław | |
Resovia II | - | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | - | Głogovia Głogów Małopolski | |
Korona Rzeszów | - | Stal Łańcut | |
Wisłok Wiśniowa | - | Ekoball Sanok |
Kolejka 34 |
Polonia Przemyśl | - | Wisłok Wiśniowa | |
Ekoball Sanok | - | Korona Rzeszów | |
Stal Łańcut | - | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Głogovia Głogów Małopolski | - | Resovia II | |
Lechia Sędziszów Małopolski | - | Błękitni Ropczyce | |
JKS Jarosław | - | Stal II Rzeszów | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | - | Legion Pilzno | |
Sokół Kamień | - | Igloopol Dębica | |
Cosmos Nowotaniec | - | Izolator Boguchwała |